Fb
 
 
 
 
Baner1_30
Baner1_tlo
Baner2_30
Baner2_tlo
Baner3_30
Baner3_tlo
Baner4_30
Baner4_tlo

Barel w raporcie serwisu Skapiec.pl

Serwis Skapiec.pl podsumował miniony rok w branży telefonów komórkowych. W specjalnym raporcie zaprezentowano najpopularniejsze urządzenia, a także prognozy rynkowe na rok 2011. Obecność naszej marki w tak prestiżowym wydawnictwie to potwierdzenie coraz silniejszej pozycji marki Barel na polskim rynku.

 

Badanie przeprowadzone przez Skapiec.pl objęło swoim zasięgiem ponad milion użytkowników serwisu, którzy w minionym roku byli zainteresowani zakupem telefonu komórkowego. Patronat medialny nad raportem objęli m.in. Interia.pl, Gazeta.pl, e-biznes.pl, eGospodarka.pl, Media2.pl a także Opineo.pl.

 

Autorzy raportu analizują motywy na podstawie których konsumenci wybierają takie, a nie inne modele telefonów komórkowych. Z analizy wynika, że ponad połowa konsumentów jest zainteresowana telefonami, których cena nie przekracza 500 zł. W raporcie odnotowano również wzrost popularności telefonów dla seniorów. Ta kategoria została w serwisie Skapiec.pl wprowadzona pod koniec 2009 r. w odpowiedzi na rynkowe zapotrzebowanie telefonami dostosowanymi do wymagań osób starszych.

 

Skapiec.pl to jedna z największych porównywarek cen dostępnych w polskim internecie. Serwis monitoruje oferty ponad 2 tys. sklepów internetowych. W grudniu 2010 r. serwis odnotował ponad 30 mln odsłon.

 

Link do raportu:


 

 

Strona głównaStrona główna